Bizim hakkımızda bilmeniz gereken birkaç şey

Oldukça neşeli ve teknoloji dolu bir ortamdan çıkan, ucu açık farklı projelere ev sahipliği yapacak fikrimizin adı. Açılımına gelecek olursak Full Error Developers(FEDEV) anlamına gelmektedir. Bizlerde her yazılımcı, geliştirici ve tasarımcılar gibi sürekli hatalar alarak kendimizi geliştirdik ve sonuç olarak böyle bir fikir doğdu.Sonuç olarak Fedev , junior ama tutkulu bir grup tasarımcı, geliştirici ve işini severek yapan bir dost topluluğudur.

ipad

Neden farklıyız?

Yapılan işlerle sadece kendimizi değil, ayrılan bir bütçe ile bunu üniversiteli kardeşlerimizin gezi ve yeni yerler keşfetmesine destek olmak düşüncesindeyiz. Aynı zamanda bunu yaparken bir yandan ise yazılım, web tasarım ve oyun geliştirme gibi konularda eğiterek hayalgüçlerini somut bir şekilde yansıtmalarına yardımcı olacağız.

144

Proje

63

Müşteri

8

Fed Çalışanı

190

Paylaşım

3

Oyun

105

Tema

Neden Biz?

Dinliyoruz, tartışıyoruz, tavsiye ediyoruz. İşiniz için fikirlerinizi, planlarınızı ve hedeflerinizi dinliyoruz.

İster web sitesi, ister oyun programlama, ister grafik tasarım, sistem geliştirme veya özel programlama olsun, her şeyi tek bir çatı altında tutmayı seviyoruz.

Hem işi hemde yardımlaşmayı aynı çatı altında tutmak istiyoruz.Yaptığımız işler ve kazanacağımız gönüller ile farklı duruşumuzu sergilemek istiyoruz.

iphones

Hikayemiz

Kim büyük fikirler için yaşıyorsa, kendini düşünmeyi unutur.
B. Auerbach

2018 - Fikrin Doğuşu

Çok sevdiğim rehber bir arkadaşımın vefatı ile birlikte O'nun için birşeyler yapmak istedim ve adını yaşatacağım bir fikir geldi. Rehberler, sürekli gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi severler ve bizde üniversiteli dostlarımızın gezip,yeni yerler keşfetmesi için böyle bir proje çatısında birleştik.

2019 - İş ile birleştirme

Projemizi desteklemek için yeni yollar ararken neden yaptığımız iş ile birleştirmiyoruz diye düşündük ve yapılan işlerden ayrılan bütçe ile projemizi destekleme kararı aldık.Umarım bir çok gencimize, dostumuza ışık olabiliriz.

2019 - İlk Adım

Gerekli isim haklarının, yayınlanmamıza yardımcı olacak hesapların alınması ve işlemlerin ardından yavaş, emin adımlarla gelişmeye başladık.