En son haberler ve güncellemelerimize göz atın.

Fedolog Projesi

Yazan Ali Serttürk 4 Mayıs 2019, Fedolog

Neden farklıyız ? Projenin ortaya çıkmasının bile ayrı bir hikayesi var. Fedev hem işi hemde olması gerekeni bir sonraki seviyeye ulaştıracağına inandığımız çok yönlü bir proje.Fedolog projesinin düşüncesi bile büyüleyici bir deneyim yaratıyor.
Çok sevdiğimiz rehber bir arkadaşımızın vefatı ve O'nun hayat değerlerini, mentalitesini yaşatmak için bir proje düşündüm ve neden böyle bir projeyi iş ile desteklemiyorum fikri ortaya çıktı. Rehberler, araştırmayı, gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi severler.Biz de bunu fikir edindik ve yapılan işlerden, desteklerden vs. gelen bütçenin bir kısmı ile üniversite öğrencilerimize sadece gezip, keşfedebilecekleri bir destek projesi ortaya çıkardık. Zamanla projeyi oturtup faal hale getirmek için çalışıyoruz.


Card image

We Are Fedev Artık Sizlerle !

Yazan Ali Serttürk 4 Mayıs 2019, Yayındayız

WeAreFedev, küçük bir dost grubu ve aynı zamanda birbirinden farklı yeteneklere sahip yazılımcıların projelendirmiş oldukları bir topluluktur. Burada web tasarımı, masaüstü yazılımları, mobil ve pc oyunları ile sizlere hizmet etmeye çalışacağız. Topluluğumuz, sizleri geleceğe taşımak ve destek olmayı misyon edinerek; yeni ve yaratıcı projelerle farkını ortaya koyacaktır.

Sürekli deneyim arayıp ilerleyemeyen zihniyetler herkesin ortak sıkıntısı. Biz bu zihniyetleri gençlerimiz ve yaratıcılıklarına güvenerek karşısına çıkmaya geliyoruz. Teknoloji harika, ama seni kullanmasına izin vermek yerine onu kullanmalısın. Sonuçta teknoloji, sanat gibi, insanın hayal gücünün yükselen bir uygulamasıdır.

Ali Serttürk We Are Fedev | Kurucu